Servis a náhradní díly

Spolehlivý servis je nutnou podmínkou úspěšného provozování. Je to zásadní součást kvality výrobku. To si uvědomujeme a naši zákazníci nás prověřují každý den.

Servis optimalizujeme s využitím repasovaných náhradních dílů – zejména motorových hlav. Zároveň provádíme efektivně a výměnným způsobem náhrady pro zkrácení doby nutné odstávky. Můžeme nabídnout servis i pravidelnou údržbu včetně dodávek oleje pro stroje všech výrobců s motory MAN, Waukesha a MTU.

Celkem 10 servisních center ve středoevropském prostoru má za cíl poskytovat plnohodnotné servisní služby na území Česka, Slovenska, Polska i Maďarska. Celkem pracujeme s více než 30 servismany a sklady náhradních dílů na ploše 1500 m2.

ServisMapa

Mapa servisních středisek MOTORGAS

motorgas service team

Zkušený servisní tým

Více než 30 zkušených servisních techniků v 10 servisních centrech v zemích V4: Česku, Slovensku, Polsku a Maďarsku.

Náhradní díly skladem

Rychlý přístup k náhradnímu dílu je limitující podmínkou úspěšného servisu. Máme celkem 1500 m2 skladů ND na centrále i v lokálních centrech.

Podpora přímo od výrobce

Kdo jiný, než servisní tým výrobce může o svém produktu vědět více? Servisní tým je v každodenním styku s projekcí i výrobou.

Dálkový monitoring

Servisní dohled je nepřetržitý 24/7. Prostřednictvím dálkového spojení víme o aktuálním stavu vše přenositelné daty. Provozovatelům poskytujeme dálkovou aktivní podporu a teprve problém, který nelze řešit dálkovým nastavením nebo ve spolupráci s obsluhou, znamená výjezd servisní posádky na místo. Šetříme tak čas i finanční náklady.

Program obnovy bioplynových stanic

Bioplynová stanice Příložany

Nová kontejnerová kogenerace na bioplynové stanici v Příložanech nedaleko Jaroměře nahrazující původní stroj zahraničního výrobce.

Bioplynová stanice Olešná

Náhrada původní kogenerace zahraničního výrobce, který měl závažné technické problémy. Nový stroj nahradil původní v roce 2020.

Zkušenosti z ČOV a BPS

Na stovce čistíren odpadních vod a bioplynových stanic v Evropě a USA pracuje více než 150 kogeneračních jednotek motorgas.